BAYİMİZ OLUN

Adslturk.net satış ortaklığı, Yüksek KAZANÇ demektir!

İşyerinize ek bir maliyet gerektirmeden sizde Adslturk.net Türkiye bayi ağımıza katılın yüksek kazanç elde etmeye hemen başlayın!

Aylık alacağınız ödeme planı ile; hem kazancınızı erken alma ayrıcalığı hemde ek gelir avantajlarından faydalanın!

Şimdi sizde Adslturk.net ile tüm firmaların hizmetlerini tek firma üzerinden bizimle vermek için UZUN BİR ORTAKLIĞA hazır mısınız?

Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

ADSLTURK.NET SATIŞ ORTAKLIĞI AVANTAJLARI


 Adslturk.net Türkiyenin Her Noktasında Tüm Markalar İle Hizmet Verir!

 

Tüm hizmetlerden faydalanın!

Bayimiz olduğunuzda tüm iss markalarına ait hem internet hemde mobil hat olarak tüm hizmetlerin satış yetkisine sahip olursunuz.

★Data Desteği, Online CRM, Otomatik Arama ve Voip Altyapısı!

Bayimiz olduğunuzda sadece ofis ve bilgisayar gereçlerine ihtiyaç duyarsınız. Tarafınıza sağlanacak arama datası ve hazır altyapı ile, işlemlerinizin tamamlandığı gün satışa başlayabilirsiniz.

İster ADSL & FİBER ister Mobil Hat!

Müşteri taleplerine göre tüm markaların Adsl & Fiber ve Mobil hat hizmetlerini müşterilerinize sunabilir tek ekrandan satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek kazanç Mutlu Bayi!

Adslturk.net bayilerinin kazanç yapısı Türkiye’deki rekabet ortamında en iyisidir. Bayilerine en yüksek primlerden ödeme gerçekleştirir.

Zamanında ödeme, Bol Promosyon!

Adslturk.net bayileri aylık hak ediş alır. Bayiler için broşür, afiş ve branda görselleri sürekli yenilenir sürekli güncellenir.

Çözüm odaklı (Backoffice) Müşteri Hizmetleri ve Teknik Hizmet!

Her bayi için özel müşteri temsilcisi atanır. Mesai saatleri içerisinde bayi destek temsilcilerimiz ve teknik hizmet ekibimiz ile hızlı çözüm, sorunsuz hizmet sunulur.

vodafone bayi ve, vodafone bayilik çözümleri, millenicom bayi ve, millenicom bayilik çözümleri, türk telekom bayi ve, türk telekom bayilik çözümleri, superonline bayi ve, superonline bayilik çözümleri, turknet bayi ve, turknet bayilik çözümleri, digiturk bayi ve, digiturk bayilik çözümleri, kablonet bayi ve, kablonet bayilik çözümleri, uydunet bayi ve, uydunet bayilik çözümleri, tivibu bayi ve, tivibu bayilik çözümleri, ttnet bayi ve, ttnet bayilik çözümleri, vodafone bayi ve, vodafone bayilik çözümleri,