Hızlı ve kesintisiz bir internet deneyimine ne dersiniz?

Toto Link 300Mbps Wireless N ADSL 2/2+ Modem Router, minimal diyebileceğimiz, şık ve kullanışlı bir tasarıma sahip. Ayrıca kurulumu da oldukça basit. Bünyesinde ayarlanabilir iki anten bulunduran cihaz, 802.11nstandardını desteklediğinden özellikle ev kullanıcıları için ideal bir cihaz.

Böylelikle kablosuz olarak 300Mbps’akadar bağlantı hızlarını görebilir, dolayısıyla daha kısa sürede daha yüksek dosya transferleri gerçekleştirebilir ve yepyeni bir internet deneyimine adım atabilirsiniz. Tabii internet sağlayıcınızın da size sunduğu hız limitleri doğrultusunda.

ND300 için “hepsi bir arada çözüm” de diyebiliriz. Zira hem güçlü internet bağlantısı için bir modem hem bu bağlantıyı yine aynı güçle kablosuz olarak diğer cihazlara aktarabilen bir Router hem de birden fazla cihaza internet erişimi sunabilen bir Access Point kimliğine sahip. WPA/WPA2 (TKIP/AES) gelişmiş şifreleme teknolojisini sunan ürün, böylelikle kablosuz bağlantılarda şimdiye kadarki en güvenli kullanımı sunmuş oluyor. Ayrıca IPv4 ve IPv6 uyumluluğu bulunan ürün, böylelikle daha hızlı ve güvenli veri akışını memnun kılıyor.

Kaynak: Posta