İletişim Bilgileri

İLETİŞİM FORMU

Biz Kimiz ?

Sektörde 8. Yılını dolduran Adslturk.net kuruluşundan bugüne on binlerce aboneye ev sahipliği yapmıştır. Kullanıcının dilinden anlayan, ne istediğini bilen takım kadrosu ile en güncel ve en ekonomik kampanyaları hızlı servis ederek kullanıcı ile buluşturmuştur.

Biz dahil yıllardır telefonlarımız çağrı merkezi ürün satış ve tanıtım amaçlı defalarca kez aranıyoruz. Kontrol mekanizması olmayan çağrı merkezleri istememize rağmen ısrarla birçok kez bizlere ulaşmıştır. Siz olmasanız bile bir yakınınız bu defalarca aranmalardan sıkılmış durumdadır.  Çağrı merkezlerine numara kaydınızın silinmesi daha aranmak istemediğinizi belirtmenize rağmen çok aranıyor olmanızın sebebini açıklayalım, az öncede belirttiğimiz gibi kontrol mekanizması veya bağlı bulunduğu bir birim yoktur. Her Çağrı merkezi ayrı data kullanır, tek data kaynağı kullanılmadığı için bir firma kaydınızı silse dahi diğer firmalar muhakkak sizlere ulaşacaktır.

Adslturk.net olarak sizin olduğunuz kadar bizde bu konuda rahatsızlık duyarak kullanıcıyı rahatsız etmeden doğru ve sağlıklı bilgiyi nasıl ulaştırabileceğimizin düşüncesi ile online hizmet veren Adslturk.net markasını oluşturduk.

Kullanıcılarımıza ve web sitemizi ziyaret eden her üyemize anlaşılır, doğru, güncel ve en uygun fiyatlı ürünleri servis etmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin en sağlıklı bilgilere rahatsız edilmeden ve ürün yelpazesi genişliği ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

Güvenlik ve Gizlilik

Adslturk.net web sitesi Teleofis İletişim Hizmetleri Ltd.Şti.’ne aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği Teleofis İletişim Hizmetleri Ltd.Şti. için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlamıştır.

Adslturk.net; kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz adslturk.net  tarafından korunmaktadır. İsim ve soyisminiz, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, elektronik posta adresiniz vs. sizin tarafınızdan WEB sitemize verildiğinde kaydedilir. Web sitemizde ve/veya Online İşlem Merkezinde kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız.

Web sitemizde adslturk.net  tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.