Vodafone Dondurma

vodafoneLogo

Vodafone net hat dondurma süreçleri

Vodafone net Kampanya süresi boyunca teknik nedenlerden dolayı Fiber internet/yalın internet erişim hizmetleri geçici olarak dondurulamamaktadır. Vodafone net internet Aboneleri, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak şekilde ADSL/Telefon hattını dondurabilir.

Vodafone net hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturaya yansıtılır. Vodafone net hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık ADSL/Telefon erişim ücreti talep edilmez.

Vodafone net ADSL/Telefon erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler,  geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalandırılır.

Vodafone net adsl internet, telefon gibi hizmetler dışında bir ürün yada cihaz almış iseniz almış olduğunuz ürünün faturaları gelmeye devam edecektir.

Hat dondurma süresi içerisinde dondurduğunuz süreler yapmış olduğunuz taahhüt süresine sayılmaz. Bir örnek verecek olursa 6 aylık bir kullanım süresi sonunda 3 aylık bir dondurma işlemi yaptınız, 3 ayın sonunda geriye kalan 18 aylık taahhüt süreniz hattın açıldığı tarih itibari ile işlemeye başlayacaktır.