Turk Telekom İnternet İptali

TürkTelekomResmiLogo

 

TÜRK TELEKOM Telefon İptali İçin fatura sahibini bağlı bulunan Telekom Müdürlüğüne Gidilmesi Gerekiliyor. Aşağıdaki dilekçe örneğiyle ya da kurumda size verilecek dilekçeyle birlikte hattınızı kapattırabilirsiniz. Türk Telekom’un sitesinde aşağıdaki ibare bulunmaktadır.

 

ABONE’nin abonelikten vazgeçme isteminde bulunması halinde bu isteğini yazılı olarak veya müşteri hizmetlerini arayarak ya da internet aracılığıyla Türk Telekom’a “hat iptal talebi” şeklinde bildirmesi gerekmektedir. Aksi durumda abonelik sözleşmesinin feshinin gerçekleşmesi için gerekli başvuru alınamamış olacağından telefon haberleşmeye açık kalmaya devam ettirilecek ve aboneliğe ait sabit ücret/paket ücreti alınması sürdürülecektir. Hat iptal prosedürü için detaylı bilgiye Müşteri Hizmetlerimizi arayarak ya da aşağıdaki linke tıklayarak ulaşacağınız Telefon Aboneliği Sözleşmesi’nin 5.7. maddesinden ulaşabilirsiniz. ”

Türk Telekom Telefon Kapatma Dilekçe Örneği

 

TÜRK TELEKOM İL MÜDÜRLÜĞÜNE

Türk Telekom …………………. il Müdürlüğüne bağlı ………………………………… numaralı sabit telefon abonesiyim. Bu nolu aboneliğimi artık kullanmak istemiyorum ve bu telefon hattımın kapatılmasını istemekteyim. Gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.

Tarih
Ad/Soyad
İmza