Türknet

AKN’siz, Taahhütsüz,
100 Mbps’e Kadar,
Gerçek Sınırsız İnternet!
59,99 TL

AKN YOK GERÇEK SINIRSIZ İNTERNET

TurkNet’te AKN yok, hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var.

100 Mbps YÜKSEK HIZ

TurkNet’te aktif altyapımız içindeyseniz 100 Mbps’e kadar, değilseniz 35 Mbps’e kadar yüksek hızdan yararlanırsınız.

HER YÖNE KONUŞMA

Özgür İletişim’de ek ücret ödemeden sevdiklerinizle doya doya konuşmanız için internetin yanında her yöne 1.000 dakika telefon var.

TAAHHÜT YOK İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İPTAL EDİN

Özgür İletişim’de istediğiniz zaman sebebi ne olursa vazgeçme özgürlüğü var. Bizi mecburiyetten değil hizmetimizden memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

full

Tek Paket, Tek Fiyat.
Ayda 59,99 TL

 

Şimdi evinize kadar geliyor, internetinizi kuruyoruz!
Evinizde internet ve telefon hizmeti yoksa 150 TL değerindeki evde kurulum hizmeti TurkNet’te 60 TL.
Üstelik internetten yapılan başvurularda sadece 30 TL!

 

Diğer operatörlerden geçişlerde, kurulum hizmetine gerek yok! Hizmetiniz TurkNet’e taşındıktan sonra sadece iki dakikada modem kullanıcı adı ve şifrenizi değiştirerek, anında AKN’siz internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Üstelik Beğenmezseniz Paranız İade!
Ayrıca başka operatörde taahhüdünüz varsa, 120 TL’si bizden.

* Fiyatlara 10 metreye kadar yapılacak kablolama ücreti dahildir. Daha fazla kablo ihtiyacı olması durumunda; metre başına kablo ücreti ödemesi, evde kurulum ekibine elden yapılır. Diğer operatörlerden yapılan geçişlerde evde kurulum hizmeti yoktur.

Para iade kampanyası kurulum ücretini kapsamaz. Kurulum ücreti iade edilmez.

BU HİZMETİ NASIL VEREBİLİYORUZ?

21 YILLIK DENEYİM

TurkNet, olarak erişim hizmetlerimizi verirken kendi güçlü altyapımız ve bilgi teknolojileri konusunda uzman personelimizin avantajlarından yararlanıyoruz.

ANINDA ONLINE ABONELİK

Bayi kanalı, satış ofisi gibi tüm geleneksel satış anlayışlarından vazgeçip, yaşadığımız internet çağına uygun, kontrolün tüketicide olduğu internetten satış yöntemlerini kullanarak, gereksiz maliyetlerden kurtulup bu avantajı sizlere yansıtıyoruz.

YALIN İŞ SÜREÇLERİ

Yalın, net, tek hizmet paketi ile sayısız ürün, kampanya, tarife yükü ile uğraşmadığımız için düşürdüğümüz operasyonel maliyetler sizlere uygun fiyat olarak geri dönüyor.

full2

Belgelerinizi İmzalayıp Bize Ulaştırın

Web sitemizden “Hemen Denemek İstiyorum” linkine girin. Karşınıza çıkan formu doldurun. (En fazla 3 dakikanızı alacak) İşlemleriniz başlamış olacak. Ben bu işi web üzerinden yapamam derseniz 0850 288 80 80’den çağrı merkezimize de ulaşarak TurkNet’li olabilirsiniz.

Formu tamamladıktan sonra belgeleriniz hazır olacak. İster web sitemizden, ister size gelen e-postadan indirerek hemen çıktısını alın. Yazıcınız yoksa belgelerinizi herhangi bir kırtasiyeden ya da internet kafeden yazdırabilirsiniz. Çıktı aldıktan sonra belgeleri imzalayarak, tarih atmalı, önlü-arkalı kimlik fotokopinizle birlikte bize  kargo  ile göndermelisiniz. MNG Kargo ile belgelerinizi ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz.

Belgelerinizi kontrol edelim

Belgeleriniz bize ulaşınca, formları eksiksiz doldurup doldurmadığınızı, adresinizin olup olmadığını, tarih ve imzanın atılıp atılmadığını ve nüfus kağıdı fotokopinizi kontrol ederiz. Herhangi bir eksik yoksa sistemimize gireriz. Eksik varsa size haber veririz.

Hattınızı talep edelim

Evinize giden kablolar üzerinde işlem yapma yetkisi yerleşik operatör olan Türk Telekom’a ait. Belgelerinizi kontrol ettikten sonra biz yerleşik operatöre sizin binanıza giden kablolar üzerinde yeni bir telefon numarası ve data hattı tanımlaması için talep göndeririz. Yerleşik operatör evinize giden kabloların ve bağlı olduğunuz santralin telefon ve internet bağlantınızı yapmak için uygun olduğunu kontrol eder. Uygunsa işlemi başlatır.

Telefon numaranızı tahsis edelim

Eğer eviniz telefon ve internet bağlantısı yapmak için uygunsa size bir telefon numarası tahsis ederiz. Telefonunuz henüz açık değildir. Tüm bağlantılar yapılıp hizmetiniz aktive edildikten sonra telefonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet bağlantınızı yapalım

Yerleşik operatör yetkilileri sizi arayarak kendilerini tanıtırlar ve hat tesisi için binanıza gelecekleri zamanı söylerler. Sonra binanıza gelip ankastre kutusundaki (binaya gelen bütün iletişim kablolarının ortak durduğu yer) kablolardan birini sizin hattınız için tanımlar ve işaretlerler. Bize hattın hazır olduğunu bildirirler. Daha sonra sizi arayarak randevu talep ederiz. Kurulum ekiplerimiz, size verilen randevu gününde evinize gelerek, ankastre kutusundan telefonunuza ve modeminize kadar olan bağlantıyı yapar. Modeminizin ara yüzü üzerinden TurkNet kullanıcı adınızı ve şifrenizi girer. Kablosuz ağ ayarlarınız yapıldıktan sonra, internetinizin ve telefonunuzun çalışıp çalışmadığını kontrol edilerek, anahtar teslim hizmetinizin başlaması sağlanır.

Özgür İletişime Hazırsınız!

Her şey tamam olunca size bir bilgilendirme SMS’i göndeririz. Size verilen modem kullanıcı adı ve şifrenizi modeminize girerek, hemen internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefonunuzu kullanmanız için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur, hemen telefon cihazınızı bağlayıp konuşmaya başlayabilirsiniz. TurkNet’ten modem aldıysanız modem kurulum videolarımızı  buradan  izleyebilirsiniz.

full3

Belgelerinizi imzalayıp bize ulaştırın

Web sitemizden “Hemen Denemek İstiyorum” linkine girin. Karşınıza çıkan formu doldurun. (En fazla 3 dakikanızı alacak) İşlemleriniz başlamış olacak. Ben bu işi web üzerinden yapamam derseniz 0850 288 80 80’den çağrı merkezimize de ulaşarak TurkNet’li olabilirsiniz. Mevcut servis sağlayıcınıza aboneliğinizin iptali için başvurmanıza gerek yok. Gönderdiğiniz belgelerle tüm işlemleri sizin yerinize biz hallediyoruz.
Formu tamamladıktan sonra belgeleriniz hazır olacak. İster web sitemizden, ister size gelen e-postadan indirerek hemen çıktısını alın. Yazıcınız yoksa belgelerinizi herhangi bir kırtasiyeden ya da internet kafeden yazdırabilirsiniz. Çıktı aldıktan sonra belgeleri imzalayarak, tarih atmalı, önlü-arkalı kimlik fotokopinizle birlikte bize kargo ile göndermelisiniz. MNG Kargo ile belgelerinizi ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz.

Belgelerinizi kontrol edelim

Belgeleriniz bize ulaşınca, formları eksiksiz doldurup doldurmadığınızı, adresinizin olup olmadığını, tarih ve imzanın atılıp atılmadığını ve nüfus kağıdı fotokopinizi kontrol ederiz. Herhangi bir eksik yoksa sistemimize gireriz. Eksik varsa size haber veririz.

Telefonda onayınızı alalım

Servis sağlayıcınızı değiştirdiğiniz için yasa gereği sizi arayarak sesli onayınızı almamız gerekiyor. “0850 288 80 80” numaramızdan sizi arayacağız ve onayınızı isteyeceğiz. Sesli onayınızı almadan işlemlerinize devam edemiyoruz, bu yüzden bizden gelecek telefona mutlaka cevap vermeniz gerekiyor.

Eski servis sağlayıcınızdan hizmetinizin TurkNet’e taşınmasını talep edelim

Servis sağlayıcı değişikliği talebinizi eski servis sağlayıcınıza iş emri olarak biz göndeririz. Yalın internet kullanıyorsanız size bir telefon numarası tahsis ederiz.

TurkNet’e geçişiniz gerçekleşsin

Mevcut servis sağlayıcınız TurkNet’e geçiş için onay verir. İnternet ve varsa telefon hizmetiniz TurkNet’e taşınır. Daha önceden telefon kullanmıyorsanız, telefon hizmetiniz TurkNet tarafından size sağlanır. İnternet ve telefon hizmeti için TurkNet’e tek fatura ödersiniz. Üstelik, hizmetinizi kullanmaya başlayana kadar size fatura çıkarmıyoruz! *

* Hizmetiniz kullanılmaya hazır duruma geldiği halde, henüz modem bağlantılarınızı yapmadığınızdan dolayı IP almadıysanız, faturalandırma, hizmetin kullanılmaya hazır olduğuna dair size gönderilen SMS’i takiben 24 saat içinde başlar.

Özgür İletişime Hazırsınız!

Her şey tamam olunca size bir bilgilendirme SMS’i göndeririz. Size verilen modem kullanıcı adı ve şifrenizi modeminize girerek, hemen internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefonunuzu kullanmanız için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur, hemen telefon cihazınızı bağlayıp konuşmaya başlayabilirsiniz. TurkNet’ten modem aldıysanız modem kurulum videolarımızı  buradan  izleyebilirsiniz.