Türk Telekom İptali

TürkTelekomResmiLogo

Sabit telefon sözleşme iptali, Hizmet Sonlandırma

 

 

Türktelekom sabit hat iptali : Kimlik belgenizin fotokopisiyle birlikte abonelik sonlandırma dilekçenizi 0312 306 07 32 numaralı faks iletişim hattına gönderebilirsiniz.

Sabit hat iptal dilekçesine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İşleminizi sorunsuz olarak ilerletebilmemiz için hazırladığımız dilekçeyi kullanmanız, dilekçeyi eksiksiz olarak doldurmanız, imzalamanız, istenilen iletişim bilgilerinizi yazmanız ve istenilen belgeleri iletmeniz önem arz etmektedir. Belgeleriniz eksiksiz ve doğru olarak bize ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz 24 saat içinde sizinle temasa geçecekler. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız telefon görüşmesinde abonelik sonlandırma başvurunuzun doğrulanması gerekmektedir. Herhangi bir yanlış işleme sebebiyet vermemek amacıyla, sizinle irtibata geçilerek hizmet sonlandırma talebiniz doğrulandıktan sonra almış olduğunuz hizmet sona erdirilebilecektir.

Sabit telefon sözleşme iptali Çağrı merkezimiz ve Online Hizmet Merkezimiz üzerinden hizmet sonlandırma işlemi gerçekleştirilememektedir.

* 0312 306 07 32 numaralı faks iletişim hattımız yalnızca bireysel müşterilerimizin faks ile hizmet sonlandırma başvuruları için kullanılmaktadır. Kurumsal müşterilerimiz hizmet sonlandırma taleplerini bu numaraya ilettikleri takdirde, taleplerinin işleme konulmasında gecikme yaşanabilir.

** Sabit telefon sözleşme iptali Abonelik sonlandırma işlemini yalnızca abonelerimizin kendilerinin veya vekâletname ile yetkilendirdikleri kişilerin gerçekleştirebildiğini hatırlatmak isteriz.